Aktuality

Vážení klienti,
Do většiny evropských zemí je možné cestovat bez omezení (bez testů) Slovensko, Chorvatsko, Rakousko, Itálie. Maďarsko - vstup do Maďarska je možný, pokud na hranicích předloží potvrzení o rezervování ubytování v Maďarsku před datem 1. 9. 2020 a negativní test na COVID-19 ne starší 5 dní). Itálie - pro vstup do Itálie je nutné míti sebou vyplněné čestné prohlášení). Slovinsko - je požadován negativní test (ne starší 36 hodin).
Služby jsou poskytovány v plném rozsahu, některé s drobnou úpravou (z důvodu nových hygienických a bezpečnostních nařízení), například bufetové (švédské) stoly může vydávat obsluha - klienti si požádají a obsluhující personál jídlo nandá na talíř.
Ve společných prostorách u bazénů a wellness center probíhá častěji desinfekce, na plážích jsou určené rozestupy mezi slunečníky, cca 2 m, v restauracích cca 1,5 m apod. Toto omezení se netýká členů rodiny, párů atd. Pokud by došlo k nějakým dílčím omezením budeme se snažit naše klienty včas informovat.

Itálie - Více informací naleznete na webu ZÚ v Římě - https://www.mzv.cz/rome/cz/viza_a_konzularni_informace/konzularni_informace_pro_italii/informace_k_cestovani_ceska_republika.html.


Rakousko nově.
Při návratu z Chorvatska přes Rakousko je nutné vyplnit formulář (ke stažení zde – v AJ a NJ) a projet zemí bez zastavení. Připouští se pouze krátká hygienická zastávka (nejlépe na méně exponovaných místech). Více informací naleznete na webu ZÚ ČR ve Vídni - https://www.mzv.cz/vienna/cz/viza_a_konzularni_informace/informace_pro_cesty_a_pobyt/cestovani_z_chorvatska_pres_rakousko_do.html


VOUCHER 4000,-Kč
Pro lázeňské pobyty je možné naším prostřednictvím čerpat státní podporu (voucher) ve výši 4000,-kč na osobu. Platí pouze pro zařízení, které se registrovali na MMR a splňují zákonné podmínky, jenž se čerpání poukázek týkají. Poukazy je možné uplatnit na léčebné pobyty od 6 a více nocí, počet zařízení pro čerpání poukazu je bohužel již omezen.

Seznam pobytů s volnými kapacitami:
Mariánské Lázně, Hvězda H286 - Fit týden pro zdraví
https://www.apextour.cz/zajezdy/marianske-lazne-hvezda-h286-fit-tyden-pro-574494/?
Mariánské Lázně, Pacifik H282 - Lázeňská relaxace
https://www.apextour.cz/zajezdy/marianske-lazne-pacifik-h282-lazenska-relaxace-574491/?
Karlovy Vary, SPA Wellness hotel Dvořák – 7 denní Ozdravné pobyty
https://www.apextour.cz/zajezdy/karlovy-vary-spa-wellness-hotel-dvorak-7-denni-574965/

Děkujeme a přejeme Vám příjemnou dovolenou a hodně zdraví.

V případě, že by se pobyt nemohl uskutečnit na základě karantény či jiných opatření, je možné požádat o změnu termínu či vrácení uhrazené částky.